top of page

Casa Teresi Thassos
Hakkında

Seyahatiniz Boyunca Eviniz Gibi
Stil Sahibi Bir Kaçamak

Çevresini saran doğadan ilham alan CASA TERESİ THASSOS, ziyaretinizi eşsiz, rahat ve eğlenceli bir deneyime dönüştürmek için tasarlandı. Geniş odalarımız ve makul fiyatlarımızla benzersiz bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Çalışanlarımız seyahat etmenin çok yorucu olduğunun farkındadır, bu nedenle otelimizden rahat ve memnun ayrılmanızı sağlamak için elinden geleni yapar. Odalarımız, yiyecek ve içecek seçeneklerimiz ve diğer tüm olanaklarımız için sitemize göz atabilirsiniz. Başka bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa lütfen bize ulaşın. Sizi ağırlamaktan memnuniyet duyacağız!

CASA TERESİ THASSOS, giriş yaptığınız andan itibaren tüm ihtiyaçlarınıza yanıt vermek için elinden geleni yapacaktır. Ofis hizmetlerinden restoran rezervasyonlarına kadar her konuda 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. 

Otelimizde geçirdiğiniz zamanın mümkün olduğunca özel ve rahat olmasını isteriz. CASA TERESİ THASSOS olarak sadece sizin konforunuza odaklanan geniş bir ikram ve hizmet yelpazesi hazırladık. Sunduğumuz imkanları inceleyebilirsiniz.

bottom of page